Hakkımızda

Tercüme ve Çeviri alanında uzman profesyonel çevirmen ve tercüman kadrosu tarafından kurulmuş olan Vita Tercüme, İstanbul Harbiye, Şişli adresinde yer alan merkez ofisinde uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Tercüme ve Çeviri alanında uzman profesyonel çevirmen ve tercüman kadrosu tarafından kurulmuş olan Vita Tercüme, İstanbul Harbiye Şişli adresinde yer alan merkez ofisinde uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Vita Tercüme küçük ve büyük ölçekli işletme ve firmalara çeviri ve tercüme hizmeti vermenin yanı sıra, uzun soluklu çözümler için şirketlere birçok yabancı dilde danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır.

Uzman kadrosunun gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarında prensip edindiği hızlı ve güvenilir tercüme ve çeviri anlayışı ile her yıl 10.000’in üzerinde projeye imza atan Vita Tercüme her geçen gün genişleyen ve daha fazla kişiye dokunarak çözümler üreten genç bir çeviri ve tercümanlık şirketi olarak yoluna devam etmektedir.

Sizleri de hızla büyüyerek gerçekleştirdiği projelerle çeviri ve tercüme alanında adını hızlı bir şekilde duyuran şirketimizin kurumsal çözüm ortağı olmaya davet ediyoruz