Sözlü Hizmetlerimiz

Sözlü hizmetlerimiz açıklaması
Ardıl Tercüme

Gelişen dünyada hızlı ve direkt çözümlere ne kadar ihtiyacımızın olduğu apaçık ortadadır. Kurum ve kuruluşlar için profesyonel hızlı ve doğru çevirinin bu bağlamda ne kadar önemli olduğu ve o yapılan önemli toplantıların tam ortasında gerçekleştirilmesi muhtemel olan bir çeviri hatasının geri dönülmez sonuçlar doğurabileceği geçmişte yaşanan tecrübeler ve deneyimlerden bilinmektedir. Bu sebeplerden dolayı her ne kadar yabancı dilinize tam anlamıyla güveniyor bile olmanız o an ki içerisinde bulunduğunuz toplantı ve görüşmelerinizin stresi ve telaşı ile çeviri ve tercüme sırasında hata yapma payınızı yükseltebileceğinizi ortadan kaldırmaz. Sizlerde şirket ve firmalarınız adına gerçekleştirebileceğiniz toplantılarınızda Ardıl Tercüme ve çeviri hizmetimizden yararlanarak, yapacağınız hataların önüne önceden geçebilir, daha sonraları doğabilecek bu sorunlara baştan çözümler yaratarak gönül rahatlığıyla tam kapasiteniz ile toplantı ve görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bize ulaşın
yellow-triangel sky-triangel
Simultane Tercüme

Hız dünyasında yaşayan dönemimiz insanlarının en fazla yaşadığı sorunlar arasında hızlı yaşamanın getirdiği anlık problemler yer almaktadır. Vita Tercüme, Simültane Çeviri ve Tercüme hizmeti ile size bu büyük kolaylığı alanında uzman ve profesyonel çalışanları aracılığıyla sunmaktadır. Siz büyük beklentileri olan şirketlere küçük hesaplar ile Simültane Tercüme hizmetini sunan Vita Tercüme sizlerin ekibinizin birer parçası olarak çalışmalarınıza dahil olmaktadır.

Bize ulaşın
Nikah Tercümanlığı

O en mutlu gününüzde yaşayabileceğiniz en ufak bir problem geri kalan tüm yaşamınızda size yol arkadaşı olacak eşinize karşı her daim suçluluk duymanıza neden olabilir. En mutlu olmanız gereken günde yanınızda size eşlik edecek Nikah Tercümanlığı konusunda profesyonel tecrübeli bir arkadaşımız size her alanda yol göstererek o en mutlu olmanız gereken günde kendinizi gerçek anlamda hiç yalnız hissetmeyeceksiniz.

Bize ulaşın